Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
v
v

Změny v rozvrhu Thursday 29. 2.

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Jahodová Lenka - - -
Hes Milan - - - .. - .. - - - -
Eckschlagerová Jarmila Ta Ta Se - .. - Se - -
Horčáková Daniela - - - - - .. .. RR RR
Sixta Adam .. - GM HH .. GM .. - - -
Voračka Milan .. Rf DN .. - - - - -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
04 Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Jahodová Lenka
5. - 6. les., 4. les.dozor u zkoušky
de Miguel Gutiérrez Gema
3 spojeno (Si) ŠjL 6.D (D1) 46
6 spojeno (Si) ŠjL 6.D (D2) 41
Dřevikovská Blanka
6 supl. (Ec) B 6.B 34 dozor
Fíšanová Lenka
1 přesun >> ŠjL 1.D (D2) na 1.3. 3. hod
Hotovy Hannah
4 supl. (Si) A 4.D (d2) 36 za odpadlou
Klein Ivo
7 přesun << SV 6.D 23 z 8. hod
8 přesun >> SV 6.D na 7. hod
Maláčková Jana
3 spojeno (VM) M 7.A (Chl) 23
5 spojeno (Hč) M 7.A (Dív) 22
Moučková Naděžda
před 7. hod dohled 1. poschodí  
Nadějová Dagmar
4 spojeno (VM) Tv 6.D (Chl) T1
Pavlíčková Olga
4 přesun << F 2.A 33 z 5. hod
5 přesun >> F 2.A na 4. hod
Rauvolfová Božena
2 supl. (VM) Tv 3.D (D1) 52 dozor
Reismüller Roman
9 supl. (Hč) SHn 1.B (SHHč)+ T1 přespočetná hod.
10 supl. (Hč) SHn 1.B (SHHč)+ T1 přespočetná hod.
Sedláková Vendula
3 supl. (Ec) 1.B 34 dozor
8 supl. (Ec) 3.A 34 dozor
před 8. hod dohled 3. poschodí  
Tarabová Eva
1 spojeno (Ec) BChv 6.D (BiC2)+ 24
2 spojeno (Ec) BChv 6.D (BiC2)+ 24
Změny v rozvrzích tříd
1.B
1 A B1 odpadá (Si)
3 34 supluje Se (Ec)
9 SHn SHHč T1 supluje RR (Hč)
10 SHn SHHč T1 supluje RR (Hč)
1.D
1 ŠjL D2 přesun >> na 1.3. 3. hod
2.A
1 Tv Chl odpadá (VM)
4 F 33 přesun << OP z 5. hod
4 D odpadá (Hs)
5 F přesun >> na 29.2. 4. hod
9 SHn SHHč T1 supluje RR (Hč)
10 SHn SHHč T1 supluje RR (Hč)
2.B
7 Tv Dív odpadá (Hč)
9 SHn SHHč T1 supluje RR (Hč)
10 SHn SHHč T1 supluje RR (Hč)
3.A
8 34 supluje Se (Ec)
9 SHn SHHč T1 supluje RR (Hč)
10 SHn SHHč T1 supluje RR (Hč)
3.B
9 SHn SHHč T1 supluje RR (Hč)
10 SHn SHHč T1 supluje RR (Hč)
3.D
2 Tv D1 52 supluje Rf (VM)
5 A D1 odpadá (Si)
4.D
4 A d2 36 supluje HH (Si)
6.B
6 B 34 supluje (Ec)
6.D
1 BChv BiC2 24 spojí Ta (Ec)
2 BChv BiC2 24 spojí Ta (Ec)
3 ŠjL D1 46 spojí GM (Si)
4 Tv Chl T1 spojí DN (VM)
6 ŠjL D2 41 spojí GM (Si)
7 SV 23 přesun << Kn z 8. hod
8 SV přesun >> na 29.2. 7. hod
7.A
3 M Chl 23 spojí (VM)
5 M Dív 22 spojí (Hč)
6 SV odpadá (Hs)
8.A
1 BChv BiC2 24 spojí Ta (Ec)
2 BChv BiC2 24 spojí Ta (Ec)
7 A A2 odpadá (Si)
8.B
5 B PřBB odpadá (Ec)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou

Matematická soutěž Pangea probíhá během 4. v. h., resp. 5. v.h. a 6. v.h . v učebně 04.
Podrobný rozpis naleznete na nástěnce ve vestibulu, popř. jste obdrželi od své vyučující M.