Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
5.A |
|
Zvk |
Zvk |
Zvk |
Zvk |
Zvk |
Zvk |
Zvk |
Zvk |
Zvk |
Zvk |
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
Bednářová Zdeňka |
|
JV |
JV |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dušek Jan |
|
.. |
.. |
Sx |
.. |
Mi |
- |
- |
- |
.. |
.. |
Eckschlagerová Jarmila |
|
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
.. |
.. |
.. |
Fíšanová Lenka |
|
|
|
|
|
.. |
.. |
.. |
|
|
|
Horčáková Daniela |
|
- |
- |
- |
.. |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
Kovářová Jana |
|
Žo |
Mč |
Hs |
Žo |
.. |
- |
- |
- |
- |
- |
Krejčí Pavel |
|
- |
- |
- |
Dp |
.. |
.. |
.. |
- |
- |
- |
Nadějová Dagmar |
|
.. |
Sb |
- |
.. |
VM |
- |
- |
- |
- |
- |
Sixta Adam |
|
.. |
.. |
JM |
- |
.. |
GM |
GM |
- |
- |
- |
Šimandl Stanislav |
|
|
|
Kč |
- |
Cd |
.. |
|
|
|
|
Místnosti mimo provoz |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
42 |
|
Absc |
Absc |
|
|
|
|
|
|
|
|
Změny v rozvrzích učitelů |
Kovaříková Miroslava |
4 |
změna
|
SV |
4.D |
15 |
|
5 |
navíc
|
SV |
4.D |
15 |
za odpadlou |
|
Hes Milan |
3 |
supl.
(JK)
|
D |
2.B |
16 |
do úvazku |
|
Čech Matěj |
5 |
odpadá |
Vv |
4.D (Vvd) |
|
zrušeno |
7 |
přesun <<
|
Vv |
1.D (D2) |
52 |
z 9. hod |
9 |
přesun >> |
Vv |
1.D (D2) |
|
na 7. hod |
|
de Miguel Gutiérrez Gema |
2 |
změna
|
ŠjL |
4.D (d2) |
37 |
|
6 |
spojeno
(Si)
|
ŠjL |
6.D (D2) |
45 |
|
7 |
spojeno
(Si)
|
ŠjL |
6.D (D1) |
45 |
|
|
Drápalík Vladimír |
4 |
supl.
(Kí)
|
Inf |
3.A (ITA1) |
02 |
za odpadlou |
|
Foltýnek Tomáš |
1 |
přesun >> |
Hv |
1.B (B1) |
|
na 2. hod |
2 |
přesun <<
|
Hv |
1.B (B1) |
46 |
z 1. hod |
|
Hrabina David |
3 |
není nad úvazek
|
Tv |
8.A (Dív) |
T3 |
|
|
Chadimová Jana |
5 |
supl.
(Šd)
|
D |
2.D |
22 |
přespočetná hod. |
|
Charvátová Lenka |
5 |
odpadá |
Hv |
4.D (Hvd) |
|
zrušeno |
|
Krejčí Pavel |
1. - 10. hodObecný pedagogický dohled |
|
Krupička Aleš |
3 |
supl.
(Šd)
|
F |
7.B |
42 |
dozor |
|
Krýzlová Kateřina |
|
Kuba Petr |
6 |
změna
|
N |
7.B (nj) |
21 |
|
7 |
změna
|
N |
5.B (NJ) |
21 |
|
9 |
změna |
SHn |
5.A (SHku)+ |
|
|
10 |
změna |
SHn |
5.A (SHku)+ |
|
|
před 6. hod dohled 1. poschodí |
|
|
López Godínez Cristina |
|
Maláčková Jana |
2 |
supl.
(JK)
|
M |
1.D |
16 |
za odpadlou |
2 |
odpadá |
Ch |
5.A |
|
|
|
Malinová Jana |
3 |
supl.
(Si)
|
A |
4.D (d2) |
54 |
za odpadlou |
|
Millková Jana |
5 |
supl.
(DJ)
|
Č |
1.B |
11 |
za odpadlou |
5 |
odpadá |
Č |
5.A |
|
|
|
Moučková Naděžda |
|
Nadějová Dagmar |
1. - 10. hodObecný pedagogický dohled |
|
Papoušková Alena |
4 |
odpadá |
N |
5.A (NJ) |
|
|
před 4. hod dohled Šatna |
|
|
Ruiz Parra Sonia |
před 5. hod dohled 3. poschodí |
|
|
Sedláková Vendula |
6 |
odpadá |
B |
5.A (A2) |
|
|
7 |
odpadá |
B |
5.A (A2) |
|
|
|
Sixtová Helena |
3 |
supl.
(DJ)
|
M |
1.B |
11 |
za odpadlou |
3 |
odpadá |
F |
5.A |
|
|
|
Sobotková Bibiana |
2 |
spojeno
(DN)
|
Č |
5.B (Dív) |
32 |
|
|
Strnadová Martina |
před 4. hod dohled 3. poschodí |
|
|
Šimandl Stanislav |
2 |
přesun >> |
F |
8.A (PřBA) |
|
na 18.3. 4. hod |
|
Vačkář Josef |
1 |
supl.
(ZB)
|
MSI |
8.B (MSId)+ |
23 |
do úvazku |
2 |
supl.
(ZB)
|
MSI |
8.B (MSId)+ |
23 |
do úvazku |
|
Voračka Milan |
5 |
spojeno
(DN)
|
Tv |
6.D (Dív) |
T3 |
|
před 1. hod dohled 1. poschodí |
|
|
Žovincová Monika |
1 |
supl.
(JK)
|
M |
3.B |
16 |
za odpadlou |
1 |
odpadá |
M |
5.A |
|
|
4 |
supl.
(JK)
|
M |
1.A |
16 |
za odpadlou |
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.A |
4 |
M |
|
16 |
supluje |
Žo |
(JK) |
9 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
10 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
|
1.B |
1 |
Hv |
B1 |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 2. hod |
2 |
Hv |
B1 |
46 |
přesun << |
FT |
z 1. hod |
2 |
A |
B1 |
|
odpadá |
|
(Si) |
3 |
M |
|
11 |
supluje |
Sx |
(DJ) |
5 |
Č |
|
11 |
supluje |
Mi |
(DJ) |
9 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
10 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
|
1.D |
2 |
M |
|
16 |
supluje |
Mč |
(JK) |
5 |
ŠjL |
D2 |
|
odpadá |
|
(LF) |
6 |
ŠjL |
D1 |
|
odpadá |
|
(LF) |
7 |
Vv |
D2 |
52 |
přesun << |
Če |
z 9. hod |
9 |
Vv |
D2 |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 7. hod |
|
2.A |
9 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
10 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
|
2.B |
3 |
D |
|
16 |
supluje |
Hs |
(JK) |
9 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
10 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
|
2.D |
|
3.A |
4 |
Inf |
ITA1 |
02 |
supluje |
Dp |
(Kí) |
9 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
10 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
|
3.B |
1 |
M |
|
16 |
supluje |
Žo |
(JK) |
5 |
Inf |
ITB1 |
|
odpadá |
|
(Kí) |
9 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
10 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
|
3.D |
6 |
Inf |
ICT1 |
|
odpadá |
|
(Kí) |
7 |
Inf |
ICT1 |
|
odpadá |
|
(Kí) |
|
4.A |
9 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
10 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
|
4.B |
1 |
Tv |
Dív |
|
odpadá |
|
(DN) |
9 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
10 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
|
4.D |
2 |
ŠjL |
d2 |
37 |
změna |
GM |
|
3 |
A |
d2 |
54 |
supluje |
JM |
(Si) |
4 |
SV |
|
15 |
změna |
MK |
|
5 |
SV |
|
15 |
navíc |
MK |
|
5 |
Vv |
Vvd |
|
odpadá |
|
(Če) |
5 |
Hv |
Hvd |
|
odpadá |
|
(Cr) |
|
5.A |
1. - 10. hod Zimní výcvikový kurz |
|
5.B |
2 |
Č |
Dív |
32 |
spojí |
Sb |
(DN) |
7 |
N |
NJ |
21 |
změna |
PK |
|
9 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
10 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
|
5.D |
1 |
SPv |
SVs2 |
|
odpadá |
|
(DJ) |
2 |
SPv |
SVs2 |
|
odpadá |
|
(DJ) |
9 |
SPv |
SpV2 |
|
odpadá |
|
(DJ) |
10 |
SPv |
SpV2 |
|
odpadá |
|
(DJ) |
|
6.A |
9 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
10 |
Ekln |
EkEc |
|
odpadá |
|
(Ec) |
|
6.B |
|
6.D |
1 |
MSI |
MSId |
23 |
supluje |
JV |
(ZB) |
2 |
MSI |
MSId |
23 |
supluje |
JV |
(ZB) |
5 |
Tv |
Dív |
T3 |
spojí |
VM |
(DN) |
6 |
ŠjL |
D2 |
45 |
spojí |
GM |
(Si) |
7 |
ŠjL |
D1 |
45 |
spojí |
GM |
(Si) |
|
7.A |
1 |
SPv |
SVs2 |
|
odpadá |
|
(DJ) |
2 |
SPv |
SVs2 |
|
odpadá |
|
(DJ) |
9 |
SPv |
SpV2 |
|
odpadá |
|
(DJ) |
10 |
SPv |
SpV2 |
|
odpadá |
|
(DJ) |
|
7.B |
3 |
F |
|
42 |
supluje |
Kč |
(Šd) |
6 |
N |
nj |
21 |
změna |
PK |
|
9 |
SPv |
SpV2 |
|
odpadá |
|
(DJ) |
10 |
SPv |
SpV2 |
|
odpadá |
|
(DJ) |
|
8.A |
1 |
MSI |
MSId |
23 |
supluje |
JV |
(ZB) |
2 |
MSI |
MSId |
23 |
supluje |
JV |
(ZB) |
2 |
F |
PřBA |
|
přesun >> |
|
na 18.3. 4. hod |
|
8.B |
1 |
MSI |
MSId |
23 |
supluje |
JV |
(ZB) |
2 |
MSI |
MSId |
23 |
supluje |
JV |
(ZB) |
6 |
F |
PřBB |
|
odpadá |
|
(Šd) |
|
Pedagogický dohled u třídy: |
5.A
|
Hodina: 1. - 10. hod, Učitel: Krejčí Pavel, Nadějová Dagmar
|
|